Strona główna > Mieszkania > Mieszkania - Sprzedaż > MIESZKANIA W BUDOWIE ZIELONY ZAKĄTEK

MIESZKANIA W BUDOWIE ZIELONY ZAKĄTEK

POWIERZCHNIA

70 M2

ROK BUDOWY

2019

LICZBA POKOI

3

CENA

4650 ZŁ

LOKALIZACJA

UL. ZELWEROWICZA

NUMER OFERTY

59

Polecana oferta

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkań realizowanych w ramach inwestycji „Zielony Zakątek” prowadzonej przy ul. Zelwerowicza w Rzeszowie.

Jest to zespół trzech budynków IV-kondygnacyjnych usytuowanych w okolicy zielonych terenów, niskiej zabudowy mieszkaniowej jedno i wielorodzinnej oraz budynków Uniwersytetu Rzeszowskiego. Łącznie zostanie wybudowanych 100 lokali mieszkalnych o zróżnicowanych powierzchniach od 30m2 do 90m2 oraz w cenie od 4650 zł za m2 mieszkania.

Inwestycja podzielona jest na III etapy budowy.

W pierwszy etapie wybudowany zostanie budynek A, który składa się z 2 segmentów, w każdym po 16 lokali. Budynek podpiwniczony, z pomieszczeniami gospodarczymi, tarasami i balkonami.

W drugim etapie realizowany jest budynek B, trzy segmenty po 11 mieszkań. Każde mieszkanie posiada balkon lub taras oraz pomieszczenie gospodarze znajdujące się w podpiwniczeniu.

Ostatnim etapem będzie budowa budynku C, dwu segmentowego z 24 miejscami postojowymi w garażu podziemnym oraz pomieszczeniami gospodarczymi usytuowanymi na parterze.

Przewidywany termin zakończenia całej inwestycji to I kwartał 2020 roku.


Pełna oferta oraz szczegółowe informacje dostępna są na stronie www.zielonyzakatek.info oraz w biurze sprzedaży.