Strona główna  >  O Firmie

O firmie

Firma LASKO NIERUCHOMOŚCI działa na rynku od 2009 roku. Prowadzi działalność w zakresie obrotu nieruchomościami, która obejmuje transakcje kupna/sprzedaży oraz najmu/wynajmu różnych kategorii nieruchomości lokalowych, budynkowych i gruntowych.

Od 2010 roku w ramach spółki SGL Deweloper realizuje projekty deweloperskie. Do 2014 roku razem wybudowaliśmy i sprzedaliśmy 122 mieszkania w trzech różnych inwestycjach: Zalesie Park I i II etap oraz osiedle Przy Krakowskiej. W czerwcu 2015 roku zakończyliśmy kolejną inwestycję pod nazwą Kamienne Ogrody. Natomiast w 2018 roku zkończyliśmy projekty przy ul. Strzelniczej, Zelwerowicza oraz Karola Karpa. 

Obecnie realizujemy inwestycje pod nazwą "Zielony Zakątek" przy ul. Zelwerowicza. Sa to trzy etapy budowy, które zakończą sie w II kwartale 2020 roku.

Funkcjonalność i wygoda mieszkań jest najważniejszym wymogiem, jaki stawiamy naszym projektantom. Proponowane rozwiązania są poparte wieloletnim doświadczeniem w tej dziedzinie. Przestrzeń jest zaprojektowana w optymalny sposób – jasne kuchnie, pełne słońca balkony lub tarasy, przestronne pokoje oraz zagospodarowanie terenu zapewniające komfort dla wszystkich mieszkańców.

Lokalizację naszych inwestycji wybieramy z ogromną starannością. Miejsce zamieszkania naszych klientów musi zapewniać doskonałą infrastrukturę, dogodną komunikację z centrum miasta, bliski dostęp do szkoły, sklepu, usług medycznych oraz spokój zamieszkania i możliwość rekreacji. Naszą dewizą jest komfort mieszkania i przekonanie klienta o dobrze wydanych pieniądzach.

Wspólnicy spółki SGL Deweloper a zarazem generalny wykonawca, to działająca na rynku od 1989 roku firma Omega.

Zapraszam na strony internetowe www.firmaomega.pl oraz www.sgldeweloper.pl w celu zapoznania się z dotychczas zrealizowanymi przez firmę obiektami.

Natomiast przez wszystkie etapy procesu sprzedaży realizowanych przez nas inwestycji poprowadzi Państwa biuro
 LASKO NIERUCHOMOŚCI.

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą i zakupu wymarzonego mieszkania.